E-mail

[email protected]

Yazılım / Software

WordPress

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. fatihercan.com.tr harici linklerin sorumluluğunu almaz. Her türlü sorunuz ve bilgi talebiniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

 

Gizlilik Politikası

© Copyrigth 2019 fatihercan.com.tr tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları fatihercan.com.tr’a aittir.fatihercan.com.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar fatihercan.com.tr’dan yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. fatihercan.com.tr’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. fatihercan.com.tr’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the fatihercan.com.tr. However, sometimes the fatihercan.com.tr uses third parties to process your information. fatihercan.com.tr requires these third parties to comply strictly with its instructions and the fatihercan.com.tr requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the fatihercan.com.tr we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the fatihercan.com.tr and its services. When you use fatihercan.com.tr online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the fatihercan.com.tr cookies section of our full Privacy Policy.